Průvodce výběrem
krokoměrů


Krokoměry  >  Krokoměry jsou ideální k severské chůzi

Krokoměry jsou ideální k severské chůzi

K vašim trekingovým holím si pořiďte krokoměr!

A nejenom pro zjištění ujitých kroků. Krokoměry umí mnohem víc!

Kvalitní pedometry (krokoměry) vám navíc spočítají celkovou překonanou vzdálenost, měří rychlost (průměrnou, maximální) a také počet spálených kalorií.

Digitální krokoměr inSPORTline Pole

Na obrázku je Digitální krokoměr inSPORTline Pole, který je speciálně navržen pro trekingové hole. Jeho výhodou je i nízká hmotnost, díky níž se s ním chodí velmi pohodlně.

Sdílejte článek

Zveřejněno: 22. 2. 2014


Další novinky

Porovnejte se díky krokoměru s lidmi z celého světa

Hitem je iniciativa Indares.com, kterou už využívají tisíce lidí z celého světa. Podporuje totiž zdravou soutěživost tím, že anonymně porovnává každodenní chůzi uživatelů dle věku, pohlaví, dnů v týdnu či příslušných zemí.

3. 8. 2016

K účinnému pohybu vám stačí dobré boty a krokoměr

Aktivní pohyb nemusí být žádná věda, naopak. Výborná a k tomu levná je zdánlivě obyčejná chůze. Stačí si pořídit dobré boty a krokoměr, ať máte přehled o svém výkonu, a můžete vyrazit do terénu.

8. 7. 2016

Moderní dárek pro seniory je krokoměr - třeba na ruku

Papučím a podobným dárkům pro seniory už odzvonilo. IN je například krokoměr, který babičce či dědečkovi pomůže udržovat vitalitu. Vhodný model se dá nosit i na ruce jako hodinky, jejichž funkci samozřejmě také plní.

9. 6. 2016

Využijte při výběru krokoměru recenze

Krokoměr je šikovný přístroj fungující na základě malého kyvadélka, který se uplatní při běžné chůzi, turistice, sportovní chůzi i běhu. S výběrem nejlepších modelů zákazníkům stále více pomáhají internetové recenze a testy kvality.

5. 5. 2016

všechny novinky