Průvodce výběrem
krokoměrů


Krokoměry  >  Tipy na levné krokoměry

Tipy na levné krokoměry

Vybrali jsme pro vás krokoměry, které zaujmou především cenou.

Tipy na nejlevnější krokoměry

Nejlevnější krokoměry koupíte i za méně než 150 korun.

Krokoměr inSPORTline Duo

Zobrazený Krokoměr inSPORTline Duo stojí v době psaní článku v akci pouhých 139 Kč. Má základní funkce počítání kroků, snadné ovládání a jednoduché uchycení. Výhodou je citlivost k chůzi a běhu.

Ohlas z Heureka.cz
Splnilo základní co jsme od krokoměru očekávali, stačí nám tyto základní údaje, protože potřebuje přítel ujít 10.000,- kroku

Další tipem na levný krokoměr je Krokoměr inSPORTline PedoBasic, který se dá koupit i za méně než 300 korun. 

Krokoměr PedoBasic

Je to přesný a spolehlivý krokoměr s unikátní flip-up designem pro snadnější pohled na displej. Je výborný pro outdoor a nordic walking. Počitadlo je až do 100 tisíc kroků. Umí přesně počítat spálené kalorie a dokonce indikuje obezitu. 

Sdílejte článek

Zveřejněno: 27. 2. 2014


Další novinky

Využijte při výběru krokoměru recenze

Krokoměr je šikovný přístroj fungující na základě malého kyvadélka, který se uplatní při běžné chůzi, turistice, sportovní chůzi i běhu. S výběrem nejlepších modelů zákazníkům stále více pomáhají internetové recenze a testy kvality.

5. 5. 2016

Krokoměry dnes doplňují offline GPS navigace

Tradiční krokoměry na ruku jsou podle odborníků lepší než jejich mobilní aplikace. Moderní techniku však můžete v turistice využít pro navigaci. Dáme vám tip na GPS navigaci pro Android, k níž nepotřebujete internetové připojení.

6. 4. 2016

všechny novinky