Průvodce výběrem
krokoměrů


Krokoměry  >  Tipy na levné krokoměry

Tipy na levné krokoměry

Vybrali jsme pro vás krokoměry, které zaujmou především cenou.

Tipy na nejlevnější krokoměry

Nejlevnější krokoměry koupíte i za méně než 150 korun.

Krokoměr inSPORTline Duo

Zobrazený Krokoměr inSPORTline Duo stojí v době psaní článku v akci pouhých 139 Kč. Má základní funkce počítání kroků, snadné ovládání a jednoduché uchycení. Výhodou je citlivost k chůzi a běhu.

Ohlas z Heureka.cz
Splnilo základní co jsme od krokoměru očekávali, stačí nám tyto základní údaje, protože potřebuje přítel ujít 10.000,- kroku

Další tipem na levný krokoměr je Krokoměr inSPORTline PedoBasic, který se dá koupit i za méně než 300 korun. 

Krokoměr PedoBasic

Je to přesný a spolehlivý krokoměr s unikátní flip-up designem pro snadnější pohled na displej. Je výborný pro outdoor a nordic walking. Počitadlo je až do 100 tisíc kroků. Umí přesně počítat spálené kalorie a dokonce indikuje obezitu. 

Sdílejte článek

Zveřejněno: 27. 2. 2014


Další novinky

Porovnejte se díky krokoměru s lidmi z celého světa

Hitem je iniciativa Indares.com, kterou už využívají tisíce lidí z celého světa. Podporuje totiž zdravou soutěživost tím, že anonymně porovnává každodenní chůzi uživatelů dle věku, pohlaví, dnů v týdnu či příslušných zemí.

3. 8. 2016

K účinnému pohybu vám stačí dobré boty a krokoměr

Aktivní pohyb nemusí být žádná věda, naopak. Výborná a k tomu levná je zdánlivě obyčejná chůze. Stačí si pořídit dobré boty a krokoměr, ať máte přehled o svém výkonu, a můžete vyrazit do terénu.

8. 7. 2016

Moderní dárek pro seniory je krokoměr - třeba na ruku

Papučím a podobným dárkům pro seniory už odzvonilo. IN je například krokoměr, který babičce či dědečkovi pomůže udržovat vitalitu. Vhodný model se dá nosit i na ruce jako hodinky, jejichž funkci samozřejmě také plní.

9. 6. 2016

Využijte při výběru krokoměru recenze

Krokoměr je šikovný přístroj fungující na základě malého kyvadélka, který se uplatní při běžné chůzi, turistice, sportovní chůzi i běhu. S výběrem nejlepších modelů zákazníkům stále více pomáhají internetové recenze a testy kvality.

5. 5. 2016

všechny novinky