Průvodce výběrem
krokoměrů


Krokoměry  >  Tip na sportovní dárek za pár korun? Malé a užitečné krokoměry!

Tip na sportovní dárek za pár korun? Malé a užitečné krokoměry!

Digitální krokoměry od inSPORTline již více jak měsíc před Vánoci patří mezi nejprodávanější pomocníky na sport.

Ale nejen na sport, krokoměry jsou vhodné i pro běžný život. Chcete vědět, kolik denně ujdete kroků? Zda plníte třeba doporučení lékaře na denní dávku pohybu? Máme pro vás tipy na vánoční dárek.

1. Krokoměr inSPORTline PedoBasic - levné řešení pro každého

Nejlevnější z řady krokoměrů, který koupíte za méně než 300 korun. Krokoměr PedoBasic měří kroky, čas, vzdálenost i spálené kalorie. 

Krokoměr inSPORTline PedoBasic

Díky počítadlu spálených kalorií, přesnému měření a čidlu pro rozlišení chůze a běhu je tento krokoměr vyhledávaným doplňkem pro outdoor a Nordic Walking.

2. Krokoměr s USB inSPORTline Dator - pro náročnější uživatele

Tento krokoměr umí ukládat data na internet! Je vhodný pro chůzi, běh či vysokohorskou turistiku. Kromě základního počítání kroků má 7-denní paměť pro uložení naměřených hodnot, umí měření rychlosti či nastavení cílového počtu kroků. 

Krokoměr s USB inSPORTline Dator

Má integrovaný USB konektor, který umožňuje přenos dat do PC bez použití kabelu. Dále umí počítat spálené kalorie a měří vzdálenost, čas cvičení, celkový počet kroků a dá se nastavit cílový počet kroků.

Tak co, který krokoměr si vyberete pod stromeček vy?

Sdílejte článek

Zveřejněno: 11. 11. 2014


Další novinky

Využijte při výběru krokoměru recenze

Krokoměr je šikovný přístroj fungující na základě malého kyvadélka, který se uplatní při běžné chůzi, turistice, sportovní chůzi i běhu. S výběrem nejlepších modelů zákazníkům stále více pomáhají internetové recenze a testy kvality.

5. 5. 2016

Krokoměry dnes doplňují offline GPS navigace

Tradiční krokoměry na ruku jsou podle odborníků lepší než jejich mobilní aplikace. Moderní techniku však můžete v turistice využít pro navigaci. Dáme vám tip na GPS navigaci pro Android, k níž nepotřebujete internetové připojení.

6. 4. 2016

všechny novinky