Průvodce výběrem
krokoměrů


Krokoměry  >  Tip na sportovní dárek za pár korun? Malé a užitečné krokoměry!

Tip na sportovní dárek za pár korun? Malé a užitečné krokoměry!

Digitální krokoměry od inSPORTline již více jak měsíc před Vánoci patří mezi nejprodávanější pomocníky na sport.

Ale nejen na sport, krokoměry jsou vhodné i pro běžný život. Chcete vědět, kolik denně ujdete kroků? Zda plníte třeba doporučení lékaře na denní dávku pohybu? Máme pro vás tipy na vánoční dárek.

1. Krokoměr inSPORTline PedoBasic - levné řešení pro každého

Nejlevnější z řady krokoměrů, který koupíte za méně než 300 korun. Krokoměr PedoBasic měří kroky, čas, vzdálenost i spálené kalorie. 

Krokoměr inSPORTline PedoBasic

Díky počítadlu spálených kalorií, přesnému měření a čidlu pro rozlišení chůze a běhu je tento krokoměr vyhledávaným doplňkem pro outdoor a Nordic Walking.

2. Krokoměr s USB inSPORTline Dator - pro náročnější uživatele

Tento krokoměr umí ukládat data na internet! Je vhodný pro chůzi, běh či vysokohorskou turistiku. Kromě základního počítání kroků má 7-denní paměť pro uložení naměřených hodnot, umí měření rychlosti či nastavení cílového počtu kroků. 

Krokoměr s USB inSPORTline Dator

Má integrovaný USB konektor, který umožňuje přenos dat do PC bez použití kabelu. Dále umí počítat spálené kalorie a měří vzdálenost, čas cvičení, celkový počet kroků a dá se nastavit cílový počet kroků.

Tak co, který krokoměr si vyberete pod stromeček vy?

Sdílejte článek

Zveřejněno: 11. 11. 2014


Další novinky

Porovnejte se díky krokoměru s lidmi z celého světa

Hitem je iniciativa Indares.com, kterou už využívají tisíce lidí z celého světa. Podporuje totiž zdravou soutěživost tím, že anonymně porovnává každodenní chůzi uživatelů dle věku, pohlaví, dnů v týdnu či příslušných zemí.

3. 8. 2016

K účinnému pohybu vám stačí dobré boty a krokoměr

Aktivní pohyb nemusí být žádná věda, naopak. Výborná a k tomu levná je zdánlivě obyčejná chůze. Stačí si pořídit dobré boty a krokoměr, ať máte přehled o svém výkonu, a můžete vyrazit do terénu.

8. 7. 2016

Moderní dárek pro seniory je krokoměr - třeba na ruku

Papučím a podobným dárkům pro seniory už odzvonilo. IN je například krokoměr, který babičce či dědečkovi pomůže udržovat vitalitu. Vhodný model se dá nosit i na ruce jako hodinky, jejichž funkci samozřejmě také plní.

9. 6. 2016

Využijte při výběru krokoměru recenze

Krokoměr je šikovný přístroj fungující na základě malého kyvadélka, který se uplatní při běžné chůzi, turistice, sportovní chůzi i běhu. S výběrem nejlepších modelů zákazníkům stále více pomáhají internetové recenze a testy kvality.

5. 5. 2016

všechny novinky