Průvodce výběrem
krokoměrů


Krokoměry  >  Tip na jarní bestseller - designový krokoměr Strippy

Tip na jarní bestseller - designový krokoměr Strippy

V několika barevných variantách. Krásný a funkční. Propojitelný s počítačem. To je krokoměr inSPORTline Strippy.ria

Naším tipem na jarní dárek pro zapálené sportovce je Digitální krokoměr inSPORTline Strippy, který koupíte za méně než 700 korun. 

Digitální krokoměr inSPORTline Strippy

Prodává se ve čtyřech barevných variantách. Ať už si vyberete modrý, černý, růžový, nebo žluto-zelený, vždy očekávejte kvalitní krokoměr s počítáním kroků, spálených kalorií a 30denní pamětí, po kterou ji lze nahrát do počítače přes USB a v aplikaci uchovávat informace o ujitých krocích. 

Kvalitní je i voděodolné silikonové tělo, potěší budík, časové funkce a měření ujité vzdálenosti.

Měřte si i vy svůj denní sportovní výkon!

Sdílejte článek

Zveřejněno: 27. 4. 2015


Další novinky

Porovnejte se díky krokoměru s lidmi z celého světa

Hitem je iniciativa Indares.com, kterou už využívají tisíce lidí z celého světa. Podporuje totiž zdravou soutěživost tím, že anonymně porovnává každodenní chůzi uživatelů dle věku, pohlaví, dnů v týdnu či příslušných zemí.

3. 8. 2016

K účinnému pohybu vám stačí dobré boty a krokoměr

Aktivní pohyb nemusí být žádná věda, naopak. Výborná a k tomu levná je zdánlivě obyčejná chůze. Stačí si pořídit dobré boty a krokoměr, ať máte přehled o svém výkonu, a můžete vyrazit do terénu.

8. 7. 2016

Moderní dárek pro seniory je krokoměr - třeba na ruku

Papučím a podobným dárkům pro seniory už odzvonilo. IN je například krokoměr, který babičce či dědečkovi pomůže udržovat vitalitu. Vhodný model se dá nosit i na ruce jako hodinky, jejichž funkci samozřejmě také plní.

9. 6. 2016

Využijte při výběru krokoměru recenze

Krokoměr je šikovný přístroj fungující na základě malého kyvadélka, který se uplatní při běžné chůzi, turistice, sportovní chůzi i běhu. S výběrem nejlepších modelů zákazníkům stále více pomáhají internetové recenze a testy kvality.

5. 5. 2016

všechny novinky